Nazlı Tınastepe ve Hakan Bağcı tarafindan 2008 yılında kurulan KRAFT MİMARLIK alışveriş merkezi, konut sitesi, konferans salonu, ofis, ulaşım merkezi, stadyum, otel ve yüksek katlı yapılar  gibi büyük ölçekli projelerde mimari proje (konsept , ruhsat, uygulama, koordinasyon)  hizmeti vermektedir.

.

Hedefi; geleneksel kullanıcı alışkanlıkları ile modern mimariyi birleştirerek fonksiyonel, etkileyici mekanlar yaratmak olan KRAFT MİMARLIK bu süreçte, işlevsel, ekonomik ve süratli çözümler üretmektedir. Tasarımlarında  yeşili ve ekolojiyi ön plana çıkaran ikili doğayla bütünleşen modern iç ve dış alanları hedeflemektedir.

.

Hakan BAĞCI

.

2001 yılında YTÜ Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra 2002 yılında YTÜ Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Ortamında Tasarım kürsüsünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2002-2008 yılları arası Tabanlıoğlu Mimarlık bünyesinde Sapphire Istanbul, Levent Kanyon, Astana Arena Stadyum, Meydan Merter gibi birçok  projede tasarımcı ve proje yürütücüsü olarak görev almıştır. Farklı avm, yönetim binası projelerinde görev aldıktan sonra 2008 yılında Nazlı Tınastepe ile Kraft Mimarlığı kurmuştur.

.

Nazlı TINASTEPE

.

2005 yılında YTÜ Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra 2006 yılında YTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Tarihi ve Kuramı kürsüsünde Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır. 2005-2008 yılları arasında Tabanlıoğlu Mimarlık bünyesinde Amman Officers Club, Istanbul Modern, Istanbul Modern Museum Shop/Kanyon projelerinde proje yürütücüsü olarak görev yapmıştır. Palace of Peace, Abbay City Center, Beylikdüzü AVM gibi birçok projede görev aldıktan sonra 2008 yılında Hakan Bağcı ile Kraft Mimarlığı kurmuştur.